امروز: یکشنبه 25 آذر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت بسیج اساتید

پاورپوینت بسیج اساتید دسته: پاورپوینت
بازدید: 6 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 232 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 42

دانلود پاورپوینت بسیج اساتید بررسی بسیج اساتید پاورپوینت جامع و کامل بسیج اساتید کاملترین پاورپوینت بسیج اساتید پکیج پاورپوینت بسیج اساتید مقاله بسیج اساتید تحقیق بسیج اساتید

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 42 صفحه

به نام خداوند جان آفرین بسیج اساتید

سازمان بسیج اساتید دانشگاهها و مراكز آموزش عالی و پژوهشی كشور به مثابه یكی از فرهیخته‌ترین نهادهای علمی فرهنگی، برآیندی از تعهد و اخلاص فرهنگ بسیج و دانش و تخصص اساتید برجسته و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های كشور است.
روند شكل گیری سازمان بسیج اساتید این سازمان كه سابقه فعالیت آن به دوران دفاع مقدس بر می گردد، در آغاز به صورت تشكلی خودجوش و به همت اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و اساتید متعهد و دوراندیش در سراسر كشور قدم به عرصه ظهور نهاد.
این سازمان در بدو ظهور، فعالیت خود را مشترك با بسیج دانشجوئی، از طریق تشكیل هسته‌های خودجوش پی گرفت و در سال 1377 به دنبال برگزاری همایش بزرگداشت استاد شهید دكتر مصطفی چمران، در دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان نهادی فعال و ثمربخش، فعالیت‌های جدی خود را رسماً آغاز نمود.
بازتاب فعالیت‌های بسیج اساتید در مراكزی چون دانشگاه علم و صنعت تهران و بویژه برگزاری همایش فوق الذكر در دانشگاه فردوسی مشهد، از چنان وسعت و بازدهی برخوردار بود كه به زودی شرایط توسعه و ارتقای این نهاد ثمربخش را فراهم آورد و به لزوم تشكیل و فعالیت سازمان بسیج اساتید صحه نهاد. مهم‌ترین انگیزه برای ایجاد تحولات سازنده و گسترش فعالیت‌های بسیج اساتید، پیام امیدبخش رهبر معظم انقلاب اسلامی در تأیید فعالیت‌های بسیج اساتید بود كه متعاقب ارسال گزارش‌های مربوط به همایش بزرگداشت شهید چمران به دفتر ایشان، از سوی ایشان چنین عنوان گردید:
«از تلاش با ارزش شما در ایجاد و تشكیل بسیج استادان خرسند و متشكرم. ان شاء الله موفق و مؤید باشید؛ امید است در تحقق رسالت بزرگ امروز دانشگاهیان سهم وافری داشته باشید. توفیق شما را از خداوند خواستارم».
حمایت معنوی رهبر معظم انقلاب از فعالیت بسیج اساتید دانشگاه فردوسی، موجب امید و انگیزش دیگر مراكز آموزش عالی از جمله دانشگاه علم و صنعت تهران شد و سبب گردید تا پس از ارسال گزارش فعالیت‌های خود و كسب فیض از رهنمودهای ثمربخش معظم له در باب جریان شناسی و دین شناسی، تأییدات رهبر فرزانه را به مطلعی برای گسترش فعالیت‌های خویش بدل كنند.
در سال 1378 با تهیه آئین نامه مربوطه از انسجام بیشتری برخوردار شد و در طول جلسات متعدد كارشناسی، اساسنامه‌ای در خور، توسط اساتید تدوین گردید. (سرانجام تلاش‌ها و پیگیری‌های اساتید بسیجی، موجب شد تا نیروی مقاومت بسیج، طی ابلاغیه‌ای سازمان بسیج اساتید را رسماً از بسیج دانشجوئی مستقل اعلام نماید.) در ادامه پیگیری‌های اساتید بسیجی در دانشگاه‌ها برای ارتقای جایگاه بسیج اساتید، شورای عالی انقلاب فرهنگی در تاریخ 1380/9/27 آئین نامه تشكیل بسیج اساتید را به تصویب رسانده و در دی ماه همان سال توسط ریاست جمهوری وقت، به وزارتخانه مربوطه ابلاغ گردید. فعالیت بسیج اساتید و تحولات پرخیر و ثمر در گستره اقدامات این نهاد، بستر مناسبی برای برنامه ریزی، تجهیز و توسعه فعالیت‌های دفاتر بسیج اساتید فراهم آورد و امكان گسترش فرهنگ بسیجی و اشاعه دیدگاه‌های دلسوزانه و متعهدانه بسیج اساتید را از طریق استادان و دست اندركاران عرصه علم و آموزش میسر نمود. بدین ترتیب اقدامات شایسته بسیج اساتید در ابعاد مختلف فرهنگی و پژوهشی به سمت بسط و توسعه پیش رفته و طی سال‌های خدمت، افتخارات عدیده‌ای نصیب اساتید بسیجی در تمام مراكز استان‌ها و اغلب دانشگاه‌های كشور نموده است. سازمان بسیج اساتید، فعالیت‌های فرهنگی پژوهشی خود را بر مبنای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و نیات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری طرح ریزی نموده و به اجرا در می‌آورد. این آرمان‌ها را می‌توان اهدافی چون علمی شدن وحدت حوزه و دانشگاه، تولید علم و نهضت نرم افزاری، آزاداندیشی دینی و ارتقای توان و بنیه علمی و فرهنگی اساتید دانشگاههای كشور در نظر آورد كه بی گمان مقصود از این همه، دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی ...


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت بسیج اساتید , بررسی بسیج اساتید , پاورپوینت جامع و کامل بسیج اساتید , کاملترین پاورپوینت بسیج اساتید , پکیج پاورپوینت بسیج اساتید , مقاله بسیج اساتید , تحقیق بسیج اساتید

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر