امروز: شنبه 20 خرداد 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

تحقیق با موضوع شبکه های وایرلس

تحقیق با موضوع شبکه های وایرلس دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 134 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 32

تحقیق با موضوع شبکه های وایرلس 32صفحه قالب ورد قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 36,400 تومان

خرید

توضیحات:

تحقیق با موضوع شبکه های وایرلس

32صفحه قالب ورد قابل ویرایش

بخشی ازمتن:

1- مقدمه 
   علاقه مردم نسبت به تكنولوژی بی سیم در زندگی و یا تجارت روز به روز افزایش پیدا می كند. دستگاه
این اجازه را به ما می دهند كه به تقویم ،پست الكترونیك ، لیست شمارهPDA های دیجیتالی شخصی 
پیشنهاد GPSتلفن ها و اینترنت دسترسی داشته باشیم . بعضی ا ز تكنولوژی ها حتی  به  صورت جهانی می شوندكه این موقعیت به توانایی این وسایل در هر جایی از جهان اشاره می كند . تكنولوژی بی سیم این امید را دارد كه در حدوسیع تری پیشنهادشودوكارهای بیشتری را درچند سال آینده انجام دهد.
   تكنولوژی بی سیم  به دنبال افزایش تعداد شركت های دولتی و كاربران خانگی در همه جا كاربرد دارد . 
شركت ها باید از احتمال خطر امنیتی اتصال به تكنولوژی بی سیم باخبرباشند.شركت ها باید به فكر راه حل هایی مفید برای كم كردن خطرهای تكنولوژی بی سیم باشند.این مقاله درموردتكنولوژی بی سیم،خطرهای امنیتی وپیشنهادهایی برای كم كردن این خطرات بحث می كند.
    1-1- ذكر منابع        
این مقاله را درراستای پیشرفت مسئولیت های قانونی اش NIST    انجمن ملی استانداردها و تكنولوژی تحت عنوان حفاظت كامپیوتر در سال 1987 منتشركردوآن را در سال 1996 ارتقا داد.خطوط راهنما در این مقاله برای نمایندگی های فدرالی است كه نسبت به اطلاعاتشان حساس هستند.آن ها بایداز بخش نامه اداره مدیریت و بودجه(OMB )پیروی كنند.این مقاله ممكن است به وسیله سازمان های غیر دولتی داوطلبانه به كاررفته باشد.كپی برداری ازاین مقاله ممنوع می باشد.هیچ كدام از مطالب این مقاله تناقضی با استانداردها ندارد.

1- مقدمه    علاقه مردم نسبت به تكنولوژی بی سیم در زندگی و یا تجارت روز به روز افزایش پیدا می كند. دستگاهاین اجازه را به ما می دهند كه به تقویم ،پست الكترونیك ، لیست شمارهPDA های دیجیتالی شخصی پیشنهاد GPSتلفن ها و اینترنت دسترسی داشته باشیم . بعضی ا ز تكنولوژی ها حتی  به  صورت جهانی می شوندكه این موقعیت به توانایی این وسایل در هر جایی از جهان اشاره می كند . تكنولوژی بی سیم این امید را دارد كه در حدوسیع تری پیشنهادشودوكارهای بیشتری را درچند سال آینده انجام دهد.   تكنولوژی بی سیم  به دنبال افزایش تعداد شركت های دولتی و كاربران خانگی در همه جا كاربرد دارد . شركت ها باید از احتمال خطر امنیتی اتصال به تكنولوژی بی سیم باخبرباشند.شركت ها باید به فكر راه حل هایی مفید برای كم كردن خطرهای تكنولوژی بی سیم باشند.این مقاله درموردتكنولوژی بی سیم،خطرهای امنیتی وپیشنهادهایی برای كم كردن این خطرات بحث می كند.    1-1- ذكر منابع        این مقاله را درراستای پیشرفت مسئولیت های قانونی اش NIST    انجمن ملی استانداردها و تكنولوژی تحت عنوان حفاظت كامپیوتر در سال 1987 منتشركردوآن را در سال 1996 ارتقا داد.خطوط راهنما در این مقاله برای نمایندگی های فدرالی است كه نسبت به اطلاعاتشان حساس هستند.آن ها بایداز بخش نامه اداره مدیریت و بودجه(OMB )پیروی كنند.این مقاله ممكن است به وسیله سازمان های غیر دولتی داوطلبانه به كاررفته باشد.كپی برداری ازاین مقاله ممنوع می باشد.هیچ كدام از مطالب این مقاله تناقضی با استانداردها ندارد.

فهرست برخی ازمطالب:

1- مقدمه 

    1-1- ذكر منابع   

  2-1- اهداف و محدوده مقاله  

 3-1- مخاطبان مقاله 

  4-1- ساختار مقاله 

   1-2-شبكه های بی سیم

   2-2- lan  های بی سیم

    3-2- شبكه های ad hoc

    4-2- دستگاه های بی سیم  

    5-2- دستگاه های دیجیتالی شخصی 

    6-2- تلفن های هوشمند

   7-2- استانداردهای بی سیم 

   9-2- bluetooth

    10-2- تعدیل و كاهش خطرات امنیتی بی سیم

   11-2- ظهور تكنولوژی های بی سیم

   12-2- استانداردهای پردازش كننده اطلاعات فدرال

قیمت فایل فقط 36,400 تومان

خرید

برچسب ها : تحقیق با موضوع شبکه های وایرلس

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر